Pal Parkiet`12 - 14/15.09.
2012-08-29

W dniu 15 września 2012 r. w Pruszczu Gdańskim już po raz siódmy odbędą się największe w regionie ogólnopolskie zawody w tańcu break dance - PAL PARKIET 2012. Zawody odbędą się w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Niemcewicza 1.

W jury turnieju zasiądzie m.in. jeden z najbardziej wyróżniających się bboys w naszym kraju - Paweł „Chu Chu” Kątny. Członek grupy Catch The Flava, szerszej publiczności znanej z porywających występów w programie Got To Dance: Tylko Taniec. Imprezę poprowadzi znany z prowadzenia na antenie TVN Turbo programu rozrywkowego „Gadżet” - Łukasz „Zajcew” Zarębski, który reprezentuję również warszawską grupę taneczną Rockafellaz. 

Gościem specjalnym imprezy jest Zofia Rojkowicz. Jedna z czołowych b-girl, czyli dziewczyn tańczących breakdance w naszym kraju. 
 
Główną wydarzeniem turnieju będą pojedynki 1vs1, a dodatkowo odbędą się tradycyjnie już, walki dziewczyn oraz dzieci do lat 13-stu.Na zwycięzców głównej kategorii czeka 1 000 zł oraz nagrody rzeczowe od firmy odzieżowej Biggest & Baddest. 
 
Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel.
 
Dzień przed imprezą odbędą się warsztaty dla dzieci i młodzieży. Zajęcia poprowadzą goście specjalni wydarzenia, czyli Paweł „Chu Chu” Kątny oraz Zofia Rojkowicz z grupy Catch The Flava!

Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Organizatorzy:
Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim
www.ckis-pruszcz.pl
Agencja Artystyczna SICK STEP
www.sickstep.pl

Udostępnij: 
Facebook Twitter Śledzik Wykop
Biuletyn Informacji Publicznej

Zobacz:

 

Partnerzy:

  

 

                   

         

 

 

 

 

Zadzwoń do nas
(0 58)  682 32 07