Chaz DePaolo w CKiS
2010-05-21

Już w najbliższą sobotę (22 maja 2010 roku, o godz. 19.00 ) w Centrum Kultury i Sportu odbędzie się wyjątkowy koncert blues-rockowy.

W Pruszczu Gdańskim wystąpi Chaz DePaolo, grający jak to on określa „Electric Style Of Blues”. Współpracował na scenie z takimi artystami jak: Commander Cody, Bernard Purdie, Buddy Miles, Jose Feliciano, Harvey Brooks, Blue Lou Marini, Brian Downey, Pete Brown, Monster Mike Welch, Vince Converse oraz z legendarnymi Davidem Maxwellem, Stevem Phillipsem zThe Notting Hillbilies oraz z nominowanym do nagrody Grammy Reesem Peoject. Chaz współpracował również z Sekcją Rytmiczną Groundhogs w składzie Ken Pustelnik i Pete Cruickshank. The "Hogs" nagrywali z Johnem Lee Hookerem oraz wspierającymi ich Little Walterem i Jimmym Reedem.

Chaz gra na ponad 150 koncertach rocznie, głównie w USA i Europie. Występował w programie 'FOX and FRIENDS' w Amerykańskiej Telewizji Fox News oraz Brytyjskim BBC, gdzie nazwany został jednym z największych talentów Elektrycznego Bluesa XXI wieku.
Jak sam o sobie mówi „Gram tradycyjne Bluesowe kompozycje z rokowym czuciem”.

Jego ostatnia płyta Flirting with the Blues wyraża głęboką wiedzę, jak i doświadczenie tego młodego artysty oraz oryginalność sposobu w jaki wyraża swoją własną drogę odczuwania Bluesa Przy tworzeniu tego krążka razem z Chazem zagrali między innymi tacy artyści jak Jason Ricci i David Maxwell, oraz inne światowe sławy Bluesa.

Na swojej drugiej trasie koncertowej Chaz wystąpi z zespołem w składzie Łukasz Gorczyca - bass, Tomek Dominik (Reneata Przemyk, Maleńczuk, Pudelsi) . Zespół będzie promował album BLUESTOPIA

data: 22 maja 2010 roku (sobota)
godzina: 19.00
miejsce: Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim
adres: ul. Chopina 34
bilety: 20 zł,
sprzedaż: 58 682-32-07 wew. 17

Udostępnij: 
Facebook Twitter Śledzik Wykop
Biuletyn Informacji Publicznej

Zobacz:

 

Partnerzy:

  

 

                   

         

 

 

 

 

Zadzwoń do nas
(0 58)  682 32 07