Biff - 18.07. godz. 19:00
2010-07-12

Rockowa natura, punkowa dusza i anielski głos oraz "najlepsza sekcja rytmiczna w kraju"!

BiFF to projekt Ani Brachaczek i Hrabiego Fochmana znanych ze współpracy z zespołem Pogodno a zasilanych przez "najlepszą sekcję rytmiczną w kraju", czyli Jarka Kozłowskiego (Mitch & Mitch) i Michaela Pfeiffa (Pogodno). Brzmią rockowo, bigbeatowo, tanecznie, czasem glamrockowo. Oniryczny wokal Ani i słodkie melodie w połączeniu z ironicznymi tekstami i rock&rollową energią tworzą coś, co sam zespół nazywa onirycznym punkiem. W 2008 roku zadebiutowali piosenką "Ślązak", rok później wydali swoją pierwszą płytę zatytułowaną"Ano".

25.09.09 ukazała się autorska płyta BIff zatytułowana "Ano". Album wyprodukował Marcin Bors, znany m.in. z realizacji albumu Nosowska/Osiecka. Płyta jest w pełni autorskim projektem zespołu prócz piosenki "Adela" do której tekst napisała Dorota Masłowska. Single promujące płytę to "Pies 1",do którego powstał teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=Ydo0BO_DCa0, „Monday” oraz „Moja Dziewczyna”. Za płytę „Ano” Biff otrzymał nagrodę Fryderyk 2010 w dwóch kategoriach: NOWA TWARZ W FONOGRAFII oraz VIDEOCLIP ROKU „PIES 1” - (reżyser: Grzegorz Nowiński).

Zespół Biff tworzą:
Ania Brachaczek: vocal, keyboard, baritone guitar
Hrabia Fochmann: vocal, guitar
Jarek Kozłowski: vocal, drums
Michael Pfeiff: vocal, bass guitar
Piotr "Bojkot" Drążkiewicz: keybord

Zapraszamy na do Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego Faktoria przy ulicy Zastawnej w Pruszczu Gdańskim. Na wszystkie spektakle i koncerty WSTĘP WOLNY.

Udostępnij: 
Facebook Twitter Śledzik Wykop
Biuletyn Informacji Publicznej

Zobacz:

 

Partnerzy:

  

 

                   

         

 

 

 

 

Zadzwoń do nas
(0 58)  682 32 07