Hills Cup II wyścig edycji 2010
2010-09-07

Hills Cup II wyścig edycji 2010 odbył się w miejscowości Hradec Kralove w Republice Czeskiej w ostatni weekend. CKIS Amberdog Pruszcz Gdański, sponsorowany przez firmę Redmills i Kross wystartował i na tej edycji walcząc w klasyfikacji generalnej. 3 etapy tego wyścigu to 4,5 km - starty co 30 sekund - jazda indywidualna na czas, drugi etap to 2 km  i starty co 30 sekund - jazda indywidualna na czas oraz ostatni etap to 4,5 km i starty na dochodzenie. Suma czasów z wszyskich etapów decydowała o wyniku finalnym. Szybka trasa z twardym podłożem, z jednym ostrym podbiegiem o długości 300 metrów , ale obfitująca w sporą ilość ostrych zakrętów.
 
nasi juniorzy:
 
Maciej Lis i Feergy - 17lat, canicross, 16 lokata wśród seniorów. Maciej przygotowuje się do Mistrzostw Europy.
Szymon Olszewski i Lilou - 18 lokata wśród seniorów, 13 lat canicross, 2 wyścig w życiu, doskonały bieg, zawodnik klasyfikuje się na Mistrzostwa Europy w kategorii juniorskiej.
Krzysztof Biegański i Max - 13 lat canicross - debiut na zawodach wśród seniorów dobiegł na przedostatniej pozycji
Agata Kaczyńska i Nella - 15 lat bikejoring, śmiem twierdzić, że byłaby najszybsza z wszystkich kobiet seniorek, startowałem 30 sekund za nią i zniwelowałem różnicę czasową tylko do około 15 sekund, ale na około 1 km przed metą na zjeździe przy prędkości powyżej 40km/h, Agata wyleciała przez kierownicę łamiąc swój rower. Została zdyskwalifikowana.
 
seniorzy:
 
Mirosław Kaczyński i Nergal - bikejoring , z powodów technicznych usterek ukończył tylko 1 etap na pozycji 10.
Mateusz Brylewski i Bugs - scooter, po 1 etapie był 6 ale wypadek na ostatnim wyścigu i połamany sprzęt zniweczył szansę na walkę w czołówce. Mateusz spadł na 27 lokatę.
Olgierd Tracz i Era - scooter, pozycja 13. Ten dość słaby wynik zrzucił go z 2 pozycji na 4 w generalce Hills Cup.
Marcin Żelazny i Nora - canicross, doskonały debiut naszego młodego zawodnika.
Igor Tracz i Doda - bikejoirng, doskonały debiut Dody w dyscyplinie indywidualnej nie pozostawił cienia wątpliwości, że to doskonały pies sportowy, najwyższa średnia prędkość zawodów został właśnie ustanowiona przez nasz tandem 32,7km/h.
Igor Tracz i Ozzi - scooter, w tej ciężkiej fizycznie dyscyplinie udało mi się po 1 etapie być na 2 pozycji ze stratą 7 sekund, 2 etap to niestety spadek na pozycję 4, ale na etapie 3 udało mi się dogonić lidera, niestety, wypadek i defekt, złamana rama spowodowały spadek na pozycję 3. Finalnie wyścig zakończyłem ze stratą 7 sekund do lidera. W klasyfikacji generalnej Igor Tracz na 1 pozycji , ale niestety Jiri Suchy odrobił  kilka sekund i po 6 etapach traci tylko 40 sekund do naszego zawodnika.
 
Finalny wyścig cyklu Hills Cup już w najbliższy weekend w miejscowości Decin w Czechach.

Udostępnij: 
Facebook Twitter Śledzik Wykop
Biuletyn Informacji Publicznej

Zobacz:

 

Partnerzy:

  

 

                   

         

 

 

 

 

Zadzwoń do nas
(0 58)  682 32 07