Zapisy na zajęcia

Zajęcia dodatkowe w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim
skierowane do mieszkańców miasta Pruszcz Gdański.

Zapisy od 11.09.2017 r. w godzinach 9:00 – 16:00
pod numerem telefonu 58 682 35 71 / 609 750 560.

Na wszystkie zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Zajęcia skierowane są do mieszkańców gminy miejskiej Pruszcz Gdański. Decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzeniem zapisania jest dostarczenie do CKiS czytelnie wypełnionego i podpisanego kwestionariusza (w przypadku osób niepełnoletnich podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego).

  1. Kwestionariusz dla dzieci
  2. Kwestionariusz dla dorosłych

 

Sekcja plastyczna (dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 lat)

Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży są wspaniałym czasem na zapoznanie się z warsztatem przyszłego artysty. Spotkania odbywają się w czterech grupach – w poniedziałki i środy na targowisku miejskim „Mój rynek” (ul. Kolejarzy Polskich 5). Maksymalna ilość osób w grupie 12.

Nauka gry na gitarze (dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 lat) czytaj więcej…

Zajęcia odbywają się w czwartki i piątki na targowisku miejskim „Mój rynek” (ul. Kolejarzy Polskich 5) w grupach maksymalnie 6 osobowych. Należy posiadać własną gitarę.

Szydełkiem i nitką (dla dorosłych)

Podczas pierwszych zajęć uczestnicy uczą się odczytywać znaki graficzne, posługiwać się przyborami oraz wykonywać oczka podstawowe. Następnie poznają techniki wykonywania koronek: klasyczne, koniakowe, siatkowe, brugijskie, irlandzkie oraz frywolitkowe. Zajęcia odbywają się na targowisku miejskim „Mój rynek” (ul. Kolejarzy Polskich 5) we wtorki (17:00 – 19:00).

Breakdance (dla dzieci w wieku od 7 lat i młodzieży) czytaj więcej…

Sekcja tańca – bboyingu (breakdance). Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół nr 2 (ul. Tysiąclecia 5) w poniedziałki (18:00 – 19:00 grupa początkująca).

Godzinka dla Smyka (dla dzieci w wieku od 2 lat) czytaj więcej…

Zajęcia dla dzieci od drugiego roku życia. Podczas zajęć obecność opiekunów jest obowiązkowa. Podczas zabawy grupowej wprowadzane są elementy ruchowe, muzyczne i edukacyjne. Dzieci uczą się funkcjonować w społeczeństwie – dzielić się, pomagać, współdziałać w grupie. Zajęcia będą się odbywać w Faktorii Handlowej.

Mała Akademia Teatralna (dla młodzieży od 14 roku życia i dorosłych) czytaj więcej…

Projekt „MAT” obejmuje zintegrowany program aktywnej edukacji teatralnej skierowany do młodzieży i dorosłych z terenu Pruszcza Gdańskiego. Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim w poniedziałki (godz. 17:00) i środy (godz. 17:15) w ZSO 1, ul. Niemcewicza 1.

Chór Miasta Pruszcz Gdański (zajęcia dla młodzieży i dorosłych) czytaj więcej…

Zapraszamy do chóru Miasta Pruszcz Gdański. Zajęcia odbywają się w piątki (18:00 – 20:00) w salce katechetycznej Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego.

Taniec towarzyski (dla dzieci w wieku od 6 lat) czytaj więcej…

Tymczasowo sekcja zawieszona.