LogoSmyki

Zajęcia: Soboty od 10:00
Kontakt: tel. 58 682 35 71
Miejsce: Faktoria Handlowa, Hala Targowa

Dużo zabawy, piosenek i pląsów!

LogoSmyki to Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przed-przedszkolnym. Spotkania składają się z dwóch części: swobodna zabawa, podczas której dzieci mają okazję nawiązać pierwsze kontakty społeczne oraz przez doświadczanie oswoić się z zasadami przebywania w grupie, druga część to zajęcia tematyczne, na które składają się zabawy poznawcze, sensoryczne, ruchowe i plastyczne oraz elementy terapii ręki.  Nie zabraknie ćwiczeń buzi i języka, ćwiczeń percepcji słuchowej oraz logorytmiki.  

Zajęcia prowadzi Marta Ellert, logopeda, neurologopeda, terapeuta ręki, terapeuta miofunkcjonalny. Podczas swojej logopedycznej praktyki wykorzystuje także techniki komunikacji alternatywnej i wspomagającej AAC oraz Makaton.

Na co dzień neurologopeda w Niepublicznym Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym „Niebieski Koralik” w Pruszczu Gdańskim, gdzie oprócz terapii indywidualnej prowadzi także zajęcia profilaktyki logopedycznej.

Zanim została logopedą, przez wiele lat pracowała w Dziale Edukacji Muzeum Gdańska, gdzie prowadziła lekcje muzealne dla dzieci wcielając się w różne historyczne i legendarne postacie.

Każde dziecko powinno mieć obuwie zmienne (i przekąskę) 🙂

Zapraszamy Pruszczan w wieku ok. 2 lat.

Zajęcia prowadzone są w obecności rodziców lub opiekunów!