Zapisy na zajęcia

Już w czwartek 24.09.2020 o godzinie 8:00 rozpoczniemy zapisy do sekcji w roku szkolnym 2020/2021. Zajęcia dodatkowe w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim skierowane do mieszkańców miasta Pruszcz Gdański.

Na wszystkie zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Potwierdzeniem zgłoszenia jest dostarczenie do CKiS czytelnie wypełnionego i podpisanego kwestionariusza (w przypadku osób niepełnoletnich podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego).
Wszystkie dokumenty (regulamin sekcji, kwestionariusz osobowy oraz warunki uczestnictwa) są dostępne poniżej.

Wypełniony i podpisany Kwestionariusz należy dostarczyć do sekretariatu Centrum Kultury i Sportu, ul. Chopina 34, II piętro, dni powszednie w godzinach 8:00 – 16:00. Będzie możliwość uzupełnienia dokumentów na miejscu.

❗️Chcąc zminimalizować ryzyko zachorowań na COVID-19 wprowadzamy pewne zasady, m.in. dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa w pomieszczeniach wspólnych, ograniczenie ilości uczestników w celu zapewnienia dystansu. Zwracamy się z prośbą o zwrócenie uwagi na wprowadzone procedury i wytłumaczenie dzieciom konieczności ich przestrzegania.

❗️W związku z Covid-19 prosimy pamiętać o ogólnych zasadach bezpieczeństwa w tym zachowaniu bezpiecznej odległości ↔️ i zasłonięciu nosa i ust 😷 podczas zapisów.

Regulamin sekcji

Formularz dla dziecka

Formularz dla osoby dorosłej

Zgoda na publikację zdjęć (tylko sekcja plastyczna!)

Organizacja sekcji w czasie COVID19