Praca

CKiS poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. rekonstrukcji i edukacji

Płaca: 3 000 zł brutto

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie scenariuszy pod kątem prowadzenia zajęć historyczno-edukacyjnych z epoki wpływów rzymskich
  • oprowadzanie wycieczek i grup indywidualnych po terenie Faktorii Handlowej- osady rekonstrukcyjnej z okresu wpływów rzymskich
  • pomoc i organizacja przy imprezach własnych oraz zewnętrznych imprezach zleconych na Faktorii Handlowej
  • udział w promocji zewnętrznej obiektu i dbanie o jego rozwój
  • opieka nad wystawami znajdującymi się na terenie obiektu
  • stała troska o wygląd i stan techniczny przy użyciu posiadanych narzędzi
  • drobne prace remontowe
  • utrzymanie obiektu w prawidłowym stanie technicznym
  • bieżąca konserwacja urządzeń, wystaw, ekspozycji

Mile widziane doświadczenie z zakresu rekonstrukcji historycznych, umiejętność oprowadzania wycieczek, pracy w grupach z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Aplikacje prosimy zgłaszać do CKiS przy ul. Chopina 34 w Pruszczu Gdańskim

CKiS poszukuje pracownika na stanowisko Kinooperator

Płaca: 1 500 zł brutto

Wymiar etatu: ½ etatu

  • Kompleksowa realizacja projekcji filmowych w nowopowstającej Sali kinowej CKiS
  • Montaż i demontaż kopii filmowych
  • Tworzenie playlisty
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń projekcyjnych oraz sprzętu kinowego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność obsługi: projektora cyfrowego w standardzie DCI, systemu nagłośnienia, procesora dźwięku Dolby lub równoważnego, blu-ray, DVD, miksera, mikrofonów bezprzewodowych
  • Umiejętność ładowania kopii cyfrowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi pakietu Office

Możliwość doszkalania

Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV typu E

CV i list motywacyjny wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji” prosimy składać do 30.06.2018r. pod adres

CKiS przy ul. Chopina 34 w Pruszczu Gdańskim. Oferty, które wpłyną po tym terminie nie będą rozpatrywane.