Praca

Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim poszukuje pracownika na stanowisko Kinooperator

Zakres zadań:

– kompleksowa realizacja projekcji filmowych

-montaż i demontaż kopii filmowych

-tworzenie playlisty

-bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń projekcyjnych oraz sprzętu kinowego

– wspomaganie bileterów poprzez kontrolę widza przed projekcją

-stała kontrola sal przed i po projekcji

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie

-umiejętność obsługi projektora cyfrowego w standardzie DCI, systemu nagłośnienia, procesora dźwięku Dolby lub równoważnego, blu-ray, DVD, miksera, mikrofonów bezprzewodowych

-umiejętność ładowania kopii cyfrowych

-znajomość pakietu Office

Mile widziane:

-uprawnienia SEP do 1 kV typu E

-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od 01 sierpnia 2019r.

– wynagrodzenie, w zależności od stażu pracy, od 3 090 zł

-pozapłacowe pakiety pracownicze

-możliwość doszkalania

-pracę w młodym zespole w nowym kinie w Pruszczu Gdańskim

Na wypełniony kwestionariusz osobowy czekamy do 5 lipca 2019r. Możesz wysłać go do nas drogą mailową na adres kadryckis@pruszcz-gdanski.pl lub pocztą/osobiście pod adresem Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim, ul. F. Chopina 34, 83-000 Pruszcz Gdański.

Jeżeli w tym procesie rekrutacyjnym nie uda Ci się do nas dostać, wystarczy, że wyrazisz zgodę o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim na stanowisko Kinooperator przez okres najbliższych 12 miesięcy”

a my skontaktujemy się z Tobą.

kwestionariusz_osobowy_dla_osoby_ubiegajacej_sie_o_zatrudnienie