Przedstawienie dla Dzieci

Serdecznie zapraszamy na 13. LEKCJĘ NIEGRZECZNOŚCI, która odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 10.00 na Targowisku Miejskim “Mój Rynek”.

Tematem 13. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI będzie KOPCIUSZEK (BAJKA OBUWNICZA) w interpretacji Bohdana Butenki. Lekcję poprowadzą: Ewa Jendrzejewska, Jerzy Gorzko, Zbigniew Olszewski, Maciej Szemiel i Jarosław Tyrański. Czytanie wyreżyserował Michał Derlatka.

O 13. LEKCJI NIEGRZECZNOŚCI

Podobała Wam się myśliwska bajka o Czerwonym Kapturku? Bo nam się podobała. Ba! Pan Narrator lubi ją tak bardzo, że w tym tygodniu chciał Wam ją opowiedzieć jeszcze raz… no, może dwa albo trzy razy… Albo najlepiej cztery do pięciu… Tylko kto by to wytrzymał? Udało mi się go więc przekonać do tego, żeby opowiedział wam inną bajkę tego samego autora – pana Butenko. Będzie zatem o Kopciuszku. (Kto to widział? I znowu znana bajka!). Poprzednio było o szkole i bandzie Zasępy dla nieco starszych, to teraz będzie o Kopciuszku i jego obuwniczych przygodach – dla nieco młodszych. Znając pana Butenkę, podejrzewam że bajka będzie dość niegrzeczna i nie wszystko pójdzie w niej zgodnie ze znanym scenariuszem… Zapraszamy!

O LEKCJACH NIEGRZECZNOŚCI

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI to przegląd literatury starszej i nowszej w formie udramatyzowanych czytań z domieszką magii teatru, których wspólnym mianownikiem jest różnorako pojmowany, obecny w literaturze dziecięcej od zawsze, „bohater niepokorny”.

LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI przeznaczone są dla widzów od 6 roku życia.