IX Przejazd Rowerowy

I znowu jedziemy! W dniu 24 września 2016 r. zapraszamy wszystkich miłośników rowerów na IX już przejazd rowerowy „Rowerem przez Pruszcz”. Tradycyjnie pojeździmy ulicami naszego miasta oglądając co nowego powstało w mieście , a co zniknęło. Nasza Impreza od początku cieszy się ogromna popularnością i bierze w niej udział ogromna rzesza sympatyków jazdy rowerem. Staramy się za każdym razem wytyczać inną trasę abyśmy mogli pooglądać nowe miejsca, które na co dzień nie mamy okazji zobaczyć. Możemy spokojnie, całymi rodzinami pojeździć ulicami Pruszcza w asyście policji i innych służb . Uczestnictwo we wspólnym wydarzeniu to fajna sprawa, która nie zdarza się codziennie. Spotykamy znajomych i nieznajomych, którzy razem z nami biorą udział w imprezie, a  nie zawsze mamy na to czas, więc zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy!

Wyruszymy ze stadionu CKiS, a następnie: ul. Grota-Roweckiego – ul. Chopina – ul. Grunwaldzka – ul. Kopernika– ul. Kasprowicza – ul. Gałczyńskiego – ul. Powstańców Warszawy – 49 Baza Lotnicza Pruszcz Gdański – postój – ul. Skalskiego – ul. Powstańców Warszawy – ul. Obrońców Westerplatte – ul. PCK – ul. NSZZ Solidarność – ul. Kopernika – ul. Kasprowicza- ul. Horsztyńskiiego -ul. Beniowskiego – Park Polodowcowy- Zakończenie przejazdu. W Bazie Lotniczej będziemy mogli obejrzeć sprzęt wojskowy, a także zrobić sobie fotkę.  Na mecie na uczestników będą czekać atrakcje związane z festynem rodzinnym EURO STYL. Podczas festynu bedzie można porozmawiać z deweloperem EURO STYLU nt. inwestycji Brama Żuław znajdującej się w sąsiedztwie Parku Krainy Polodowcowej.

Przepraszamy wszystkich mieszkańców za utrudnienia związane z przejazdem rowerowym.

 

PROŚBA DO KIEROWCÓW

W związku z planowanym na dzień 24.09.2016 r. Festynem rodzinnym prosimy o nie pozostawianie samochodów w tym dniu w okolicy Parku Krainy Polodowcowej i zaparkowanie aut na nowo powstałym parkingu przy ul. Kasprowicza.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na imprezę.

Przejazd rowerowy: Start – stadion CKiS 24 wrzesień 2016 r. godzina 11.00