V Półmaraton rolkarski o puchar Burmistrza Pruszcza Gdanskiego

Już po raz piąty zapraszamy wszystkich miłośników rolek na Półmaraton Rolkarski o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego. Najlepsi rolkarze będą ścigać się po ulicach naszego miasta na dystansie 21 km. Zawody cieszą się dużą popularnością i startują w nim nie tylko mieszkańcy naszego miasta, ale także przyjeżdżają zawodnicy z całego kraju. Wyścigi na rolkach odbędą się w czasie trwania Dni Pruszcza więc liczymy nie tylko na duże zainteresowanie zawodników, ale także na kibiców. Długość jednej pętli wynosi 7 km więc zawodnicy będą musieli pokonać trzy okrążenia. Start nastąpi tak jak w ubiegłych latach na ul. NSZZ Solidarności na wysokości ul. Obrońców Westerplatte. Zawody wliczane do klasyfikacji Pucharu Kaszub „Kaszebsci Czelch 2017”. Będziemy mieli również przygotowane trasy dla młodszych miłośników rolek. Dzieci w wieku do 12 lat będą ścigać się na dystansie 600 m, młodzież w wieku 13 -15 lat na dystansie 1000 m. Dla wszystkich uczestników mamy medale pamiątkowe. Dla zwycięzców puchary i nagrody. Wręczenie pucharów i medali za miejsca dla dzieci i młodzieży odbędzie się na mecie zawodów natomiast dla seniorów na stadionie CKiS-u. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Plan zawodów.

11.06.2017 r. (niedziela)

start główny( na 21 km) godz. 11,00 /limit czasowy to 2 godz. /

biegi dzieci -do lat 12-dystans 600 metrów-start godz. 10.00

                     -13-15 lat-dystans 1000 metrów-start godz.10.30

Biuro zawodów:

-CKiS Pruszcz Gd. ul. Fryderyka Chopina 34

-start-meta Obwodnica Pruszcza Gdańskiego na wysokości skrzyżowania z ulicą Obrońców Westerplatte

-biuro zawodów w dniu 11.VI 2017 r. /niedziela / -na starcie/ mecie czynne od godz. 9.00-zapisy, wydawanie pakietów startowych/

Zapisy:

-drogą elektroniczną przy pomocy Firmy odpowiadającej za pomiar elektroniczny „Good Time Jan Salewski”

Zapisy przez Internet będą przyjmowane do dnia 09.06.2017 r. włącznie,

-w dniu zawodów –biuro zawodów

Opłaty startowe:

-dorośli 50 zł

-w dniu zawodów 100 zł.

-dzieci do lat 16 bezpłatnie.

https://elektronicznezapisy.pl/event/1855.html