VII Półmaraton Rolkarski o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego.

Już po raz siódmy zapraszamy wszystkich miłośników rolek na Półmaraton Rolkarski o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego. Najlepsi rolkarze będą  ścigać się po ulicach naszego miasta na dystansie 21 km. Zawody  cieszą się dużą popularnością i startują w nim nie tylko mieszkańcy naszego miasta, ale także przyjeżdżają zawodnicy z całego kraju. Wyścigi na rolkach odbędą się w czasie trwania XXX Dni Pruszcza Gdańskiego więc liczymy nie tylko na duże zainteresowanie zawodników, ale także na kibiców.   Długość jednej pętli  wynosi 7 km więc zawodnicy będą musieli pokonać trzy okrążenia. Start nastąpi tak jak w ubiegłych latach na ul. NSZZ Solidarności na wysokości ul. Obrońców Westerplatte. Zawody wliczane do klasyfikacji Pucharu Kaszub „Kaszebsci Czelch 2019”. Będziemy mieli  również przygotowane trasy dla młodszych miłośników rolek. Dzieci w wieku do 12 lat będą ścigać się na dystansie 600 m, młodzież w wieku 13 -15 lat na dystansie 1000 m.  Dla wszystkich uczestników mamy medale pamiątkowe. Dla zwycięzców puchary i nagrody. Wręczenie pucharów i medali za miejsca dla dzieci i młodzieży odbędzie się na mecie zawodów natomiast dla seniorów na stadionie CKiS-u. Zapraszamy wszystkich chętnych.

 

Plan zawodów.

09.06.2019 r. (niedziela)

start główny( na 21 km) godz. 11,00 /limit czasowy to 2 godz. /

biegi dzieci -do lat 12-dystans 600 metrów-start godz. 10.00

-13-15 lat-dystans 1000 metrów-start godz.10.30

Biuro zawodów:

-CKiS Pruszcz Gd. ul. Fryderyka Chopina 34

-start-meta  Obwodnica Pruszcza Gdańskiego na wysokości skrzyżowania z ulicą Obrońców Westerplatte

-biuro zawodów  w dniu 09.VI 2019 r. /niedziela / -na starcie/ mecie czynne od godz. 9.00-zapisy, wydawanie pakietów startowych/

Zapisy:

-drogą elektroniczną przy pomocy Firmy odpowiadającej za pomiar elektroniczny „Good Time” : https://elektronicznezapisy.pl/event/3771/strona.html

Zapisy przez Internet będą przyjmowane do dnia  07.06.2017 r. do godz. 14.00,

-w dniu zawodów –biuro zawodów

Opłaty startowe   :

-dorośli  50 zł

-w dniu zawodów 100 zł.

-dzieci do lat 16 bezpłatnie.

regulamin rolki