Baw się bezpiecznie z lokalnymi artystami dobiegło końca.

Stało się, wakacje już za nami. Mimo wielu ograniczeń udało się nam zorganizować kilka wydarzeń, które choć trochę oderwały nas od pandemicznej rzeczywistości. W sierpniu w Amfiteatrze Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego Faktoria odbyły się imprezy pod hasłem: Baw się bezpiecznie z lokalnymi artystami – miasto Pruszcz Gdański zaprasza.
Jako pierwsze na scenie Amfiteatru zagrały zespoły: The Ostprausters oraz Cocktail. Kolejnego dnia odbyło się spotkanie z Teatrem Wybrzeże podczas premiery spektaklu „Żabusia”. A w niedzielę aktorzy Teatru przygotowali dla najmłodszych przedstawienie p.t.: „Koziołek Matołek”. Na koniec weekendu odbył stand-up „Ewa Błachnio i Przyjaciele”, który jak mamy nadzieję wprowadził wszystkich oglądających w radosny nastrój.
Kolejny weekend sierpnia spędziliśmy w całości muzycznie. W piątek odbył się koncert Cezarego Paciorka – Moje Strony. Zaś sobotni wieczór to spotkanie z Ewą Rzeszotarską oraz z zespołem Zagan Acoustic. Zwieńczeniem weekendów z Lokalnymi Artystami był koncert Orkiestry Miasta Pruszcz Gdański. Orkiestrą dyrygowała Jagoda Wyrwińska.
Mamy nadzieję, że mimo skromnej oferty imprez z racji obostrzeń związanych z pandemią, każdy znalazł coś dla siebie. Dziękujemy, że byliście z nami.