OFERTA PRACY

Poszukujemy osoby na stanowisko: Głównego Specjalisty ds. kadrowo-finansowych

Zakres obowiązków:
– samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników zatrudnionych na umowy o pracę i umowy zlecenie
– wprowadzanie danych do systemów kadrowo-płacowych
– samodzielne sporządzanie list płac
– sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik oraz korekta dokumentów ZUS
– prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej: przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, tj. umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy
– nadzór nad wykonywaniem badań lekarskich (wstępnych, okresowych, kontrolnych) oraz BHP (wstępnych, okresowych)
– prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy
– ewidencja obecności pracowników w pracy: rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie kart ewidencji czasu pracy
– wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
– przygotowywanie zaświadczeń do ZUS (RP7)
– sporządzanie sprawozdawczości statystycznej (GUS)
– prowadzenie Rejestru Czynności Przetwarzania Danych oraz współpraca z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych
– nadzór nad przebiegiem kontroli zarządczej
– obsługa PPK

Nasze wymagania:
– preferowane wykształcenie – ekonomiczne
– znajomość podstaw funkcjonowania kadr i płac
– bardzo dobra organizacja czasu pracy,
– komunikatywność
– terminowość w realizacji zadań
– znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość przepisów: Ustawa o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, Kodeks pracy (w tym też ewidencja czasu pracy, ubezpieczenia społeczne), Ustawa o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych

Co oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu od 01 lipca 2021r.
– możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach
– pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z poniższą klauzulą RODO oraz listu motywacyjnego .

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim , przy ul. Fryderyka Chopina 34, 83-000 Pruszcz Gdański. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Na wypełnienie i przesłanie dokumentów czekamy do 11.06.2021r do godziny 10:00. Możesz wysłać je do nas drogą mailową na adres ckis@pruszcz-gdanski.pl lub pocztą/osobiście pod adresem Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim, ul. F. Chopina 34, 83-000 Pruszcz Gdański.