AKCJA ZIMA – PÓŁMETEK

akcja zima

Za nami półmetek spotkań z cyklu “Akcja Zima”. Dlatego też, czas na małe podsumowanie pierwszego – wspólnie spędzonego – tygodnia! 

 

Na pierwszym spotkaniu przy CKiS we wtorek 17.01.2023 r. odbył się trening piłki nożnej poprowadzony przez trenera Escola Futbolu Pruszcz Gdański. Następnie animatorzy z Małej Akademii Teatralnej przeprowadzili gry i zabawy dla najmłodszych. Można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Na zakończenie głodomory mogły upiec kiełbaskę nad ogniskiem.

 
Drugie spotkanie odbyło się w rekonstrukcyjnej części Faktorii Handlowej (ul. Zastawna) na Placu Rekonstruktorów w piątek 20.01.2023 r. Tym razem zajęcia sportowe prowadził Pan Rafał Mach ze Sportowego Klubu Taekwon-do AN-DO w Pruszczu Gdańskim,
a później aktorzy z Małej Akademii Teatralnej poprowadzili z dziećmi animacje. Tu również, można było skorzystać z usług fotobudki i zasiąść przy ognisku piecząc kiełbaskę.
 
Połowa Ferii za nami, w związku z czym, naszych spotkań również została połowa. Najbliższe odbędzie się 24.01.2023 r. przy CKiS, a na ostatnie zapraszamy do rekonstrukcyjnej części Faktorii Handlowej (ul. Zastawna) na Placu Rekonstruktorów.
Wszystkie spotkania odbywają się w godzinach 10:00 – 12:00.
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z minionych spotkań: