POLSKA BIEGA

W niedzielę 1.10.2023 r. zapraszamy wszystkich chętnych do Parku Kulturowego Faktoria na impreza biegowa „Polska biega”. Bieganie jest najprostsza formą rekreacji gdyż nie wymaga szczególnych nakładów finansowych. Po prostu ubieramy odpowiednie obuwie i jesteśmy gotowi. Mamy wspaniały teren do biegania jakim jest Park Kulturowy Faktoria. Jego malownicze położenie w widłach rzeki Raduni i Faktorii Rzymskiej jest wspaniałym miejscem na rekreację.

Do tej pory biegaliśmy zawsze wiosną więc teraz spróbujemy jesienią . Chcielibyśmy, żeby była to zabawa dla wszystkich uczestników na świeżym powietrzu, dorośli i dzieci, wspólny udział w zawodach. Uczestnicy pobiegną wyznaczoną trasą na terenie Parku Kulturowego Faktoria . Trasa nie jest długa bo wynosi ok. 3 km. Wszyscy którzy wezmą udział w biegu otrzymają pamiątkowe medale i dodatkowo rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Dla pierwszych trzech zawodników i zawodniczek będą puchary. Można zapisywać się przez Internet pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/event/8848/strona.html

 

1 październik 2023 r.  Park Kulturowy FAKTORIA.

PLAN IMPREZY:

10:00 zapisy w biurze zawodów na Faktorii odbiór numerów startowych.

11:00 start biegu

12:00 wręczenie medali i pucharów.