OFERTA PRACY: Główny specjalista ds. techniczno-akustycznych

Poszukujemy osoby na stanowisko: Główny specjalista ds. techniczno-akustycznych

Zakres obowiązków:

  • współorganizacja koncertów i wydarzeń kulturalnych
  • negocjacje i ustalanie warunków technicznych koncertów
  • kontakty z agencjami artystycznymi
  • przygotowanie techniczne i realizacja nagłośnienia koncertów, spotkań oraz wszystkich imprez organizowanych przez Centrum (montaż i demontaż sprzętu nagłośnieniowego)
  • przygotowanie i obsługa oświetlenia koncertów, spektakli, spotkań oraz wszelkich imprez organizowanych przez Centrum
  • przegląd i konserwacja powierzonego sprzętu nagłośnieniowego oraz oświetleniowego
    – obsługa techniki scenicznej (pomoc techniczna przy działalności bieżącej-instalacja scenografii, montaż i demontaż sceny, przygotowanie widowni)
  • nadzór i odpowiedzialność za powierzony sprzęt
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego związanych z pracą

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • dobra organizacja czasu pracy
  • terminowość i rzetelność w realizacji zadań
  • komunikatywność

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • stabilne warunki wynagrodzenia
  • pracę w zgranym zespole

Na wypełnienie i przesłanie dokumentów czekamy do 09.09.2022 r.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV drogą mailową na adres: ckis@pruszczgdanski.pl
lub pocztą/osobiście pod adresem:
Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim,
ul. Fryderyka Chopina 34, 83-000 Pruszcz Gdański.

Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą rekrutacji, która umieszczona jest pod poniższym linkiem -> KLAUZULA

Szczegóły

Rozpoczyna się

29 sierpnia 2022 - 00:00